Feestelijke start bouw van 25 woningen in Oosterend
Op woensdag 11 juni vierden Ooms Bouw & Ontwikkeling samen met de toekomstige bewoners, de gemeente Texel en Stichting Woontij een bijzonder moment op de bouwplaats van Jacob Daalder. Het officiële startsein voor de bouw werd samen gegeven door één van de kopers en één van de huurder van de woningen binnen het plan– een mooi symbool voor de betrokkenheid van de nieuwe gemeenschap.
Als projectontwikkelaar én aannemer van dit bijzondere project organiseerden wij deze middag om met elkaar één van de kant-en-klare gevelelement te plaatsen. Dankzij onze innovatieve bouwmethode realiseren we deze duurzame wijk in korte tijd, mét oog voor de wensen van starters, gezinnen en mensen met een sterke band met Oosterend. We zijn er trots op dat we samen met onze opdrachtgevers bouwen aan een verbonden dorp, waar iedereen zich thuis kan voelen.

Samen bouwen aan betaalbaar wonen op Texel
Jacob Daalder is onderdeel van het overkoepelende project Texelse Dorpen, waar Ooms Bouw & Ontwikkeling in samenwerking met de gemeente Texel en Stichting Woontij in totaal worden 129 woningen bouwt, verspreid over vier dorpen: Oosterend, De Cocksdorp, Den Hoorn en Oudeschild. Daarbij gaat het om 87 sociale huurwoningen en 42 betaalbare koopwoningen. In Oudeschild zijn de eerste woningen inmiddels al opgeleverd en ook in Den Hoorn wordt hard gewerkt om deze mijlpaal te bereiken

