Skip to content

Feestpaal voor de nieuwe gymzaal De Kelderswerf in Obdam

Feestpaal Obdam Kelderswerf

Op donderdag 12 februari werd aan de Kelderswerf in Obdam een feestelijke mijlpaal gevierd: het slaan van de feestpaal voor de nieuwbouw van de gymzaal van Openbare Basisschool De Kelderswerf. Een belangrijk moment voor de school, de gemeente en alle betrokken partijen.

Met behulp van een Oudhollandse heistelling werd de feestpaal op traditionele wijze geslagen. De kinderen van de leerlingenraad, samen met Marjan Bronckers (directeur OBS De Kelderswerf) en Bart Krijnen (wethouder Gemeente Koggenland), trokken gezamenlijk aan de touwen om de paal te laten zakken.

De dag na het evenement gingen de echte funderingspalen de grond in. De bouw is hiermee officieel in aanbouw, de doelstelling is om de gymzaal in de zomer op te leveren.

Het ontwerp van de nieuwe gymzaal is gemaakt door Pieter Benschop, die hiermee een eigentijds en functioneel gebouw heeft neergezet dat perfect aansluit bij de omgeving en de behoeften van de school.

Wij zullen ons nu richten op de verdere verloop van het bouwproces en kijken uit naar een succesvol eindresultaat.

Zomersluiting

Tijdens de zomersluiting zijn wij gesloten van maandag 20 juli tot en met vrijdag 7 augustus.

Wij wensen u een mooie zomer en kijken ernaar uit om na 7 augustus weer samen te werken.