Teambuildingdag – samen bouwen aan een sterk team
Op dinsdag 16 september vertrok het team van Ooms Bouw & Ontwikkeling vroeg in de ochtend richting Texel voor onze jaarlijkse teambuildingdag. Om 08.30 uur namen we de boot vanuit Den Helder, klaar voor een mooie en veel plezier. Gekleed in onze nieuwe bedrijfskleding was het een prachtig gezicht op de boot.
Onze eerste stop was in De Cocksdorp, op de bouwplaats van het nieuwbouwproject Schipper Boon, onderdeel van het overkoepelde project Texelse Dorpen. Na een korte presentatie werd onze collega Jacqueline in het zonnetje gezet vanwege haar 25-jarig jubileum – een bijzonder moment dat we graag samen vierden. Ook werd de prijs voor de schoonste bouwplaats uitgereikt. Vervolgens gaven enkele collega’s een rondleiding over de bouwplaats, waarbij we een mooi inkijkje kregen in de voortgang van het project.

Daarna reden we door naar De Bonte Belevenis, waar we genoten van een gezamenlijke lunch en een interessante rondleiding door brouwerij De Boei. Een mooie gelegenheid om elkaar buiten het werk beter te leren kennen.

In Den Hoorn stond een sportieve zeskamp op het programma. Verdeeld in teams gingen we de strijd met elkaar aan. Na een gelijkspel werd de winnaar uiteindelijk bepaald met een fanatiek potje touwtrekken – een vrolijke en energieke afsluiting van het middagprogramma.

De dag eindigde in Oudeschild, waar we bij het Pakhuus genoten van een heerlijk diner. Rond 19.00 uur stapten we weer op de boot richting Den Helder, met een voldaan gevoel en een versterkt teamgevoel.
Naast het werk vinden wij het belangrijk om ruimte te maken voor deze momenten. Voor ons team, voor de sfeer, en uiteindelijk ook voor de kwaliteit van ons werk. Samen bouwen we niet alleen aan nieuwe woningen en utiliteitsgebouwen, maar ook aan een sterk team.
